All for Joomla All for Webmasters

HAKKIMIZDA


1973 yılında Av. Ahmet Sait Yılanlıoğlu tarafından kurulan Yılanlıoğlu Hukuk Bürosu ikinci kuşak temsilcisi Av. Ahmet Yılanlıoğlu’nun katılımıyla kadrosunu ve vizyonunu geliştirerek yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Önde gelen uluslararası hukuk bürolarında 15 senelik mesleki tecrübenin ardından Av. Alev Bayraktar Yılanlıoğlu’da Yılanlıoğlu Hukuk Bürosuna katılarak hukuk büromuzun faaliyet alanlarının ve hizmetlerinin gelişmesine engin tecrübesi ile katkıda bulunmuştur.

Yılanlıoğlu Hukuk Bürosu’nun müvekkil portföyü Türk Şirketleri ve Türkiye’de yatırım yapmış veya yapmayı planlayan yabancı şirketlerden oluşmaktadır. Müvekkillerimiz arasında çok uluslu büyük şirketler olduğu gibi, orta ve küçük ölçekli şirketler de yer almaktadır.

Müvekkillerine uygulanabilir, tatmin edici ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Yılanlıoğlu Hukuk Bürosu uzun yıllardır ticaret hukuku ağırlıklı olmak üzere hukukun birçok alanında müvekkillerine yüksek standartlarda ve çözüm odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.