All for Joomla All for Webmasters

AV. AHMET YILANLIOĞLU


Ahmet Yılanlıoğlu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olmuştur. Sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitimine devam etmiştir. 2005 yılından beri İstanbul Barosu üyesidir.

Ahmet Yılanlıoğlu uzun yıllardır yerli ve yabancı müvekkillerine başta gayrimenkul hukuku olmak üzere, iş hukuku ve uyuşmazlıkların çözümü konularında çözüm odaklı hukuki danışmanlık sunmaktadır.

İleri seviyede İngilizce bilmektedir.

AV. ALEV BAYRAKTAR YILANLIOĞLU


Alev Bayraktar Yılanlıoğlu, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisansını özel hukuk alanında 2003 yılında Université de Toulouse’da (Fransa) tamamlamıştır. 2005 yılından beri İstanbul Barosu üyesidir.

15 seneyi aşkın süredir Türkiye’nin en önde gelen uluslararası hukuk bürolarında çalışmış ve Birleşme/Devralmalar – Şirketler Hukuku alanlarında gerek yerli gerekse yabancı müvekkillerini başarıyla temsil ederek Türkiye’nin en önemli birleşme/devralma projelerinde hukuki danışmanlık yapmıştır.

Birleşme ve Devralmalar ve Şirketler Hukuku’nun yanısıra kendisinin Sözleşmeler Hukuku ve Rekabet Hukuku alanlarında da yerleşik iş tecrübesi bulunmaktadır.

İleri seviyede İngilizce ve Fransızca bilmekte olup, bu iki dilde de yeminli tercümandır.